نرم افزار MineSight

نرم افزار MineSight  

MineSight نرم افزاری برای نقشه برداری و عملیات حفاری معادن است. این محصول پاسخی به تمامی نیازهای شما در حوزه استخراج از معادن است. این برنامه در فرایند استخراج مواد از معادن سطحی و زیرسطحی، فلزات، زغال سنگ، ماسه و سایر مواد صنعتی و … به مهندسین کمک های فراوانی میکند. این برنامه به مدد امکانات گسترده ای که داراست به راحتی میتواند انواع سطوح زمین شناسی، مهندسی و اندازه گیری و عملیات حفاری را تسهیل کند.

در مراحل اکتشاف، میتواند با تفسیر داده های زمین شناسی در امکان سنجی و برنامه ریزی و عملیات روزانه به مهندسین کمک کند. بسیاری از شرکتهای استخراج معادن، مشاوران و دانشگاه های معتبر سراسر دنیا از راه حلهای ارائه شده توسط این نرم افزار برای پیشبرد بهتر کارهای خود بهره میبرند. .

 MineSight یک سیستم مدلسازی، آنالیز و تفسیری جامع است که به صورت خودکار از روی داده های خام ورودی نتایج تفسیر شده جالبی ارائه میدهد که در بهبود فرایند تصمیم گیری مهندسین نقش به سزایی خواهد داشت.

این برنامه داده های خام ورودی را با روشهای مختلفی که معمولا به صورت خودکار انجام میشود و با کمک گرفتن از ابزارهای زمین آماری و پیشرفته اقدام به ساخت مدلهای کامپیوتری سه بعدی، مدلهای چینه شناسی و نمایان کردن عوارض زمین و … گزارشات عددی و تحلیلی جامعی ارائه میدهد. همچنین در فرایند طراحی انواع معادن از جمله معادن روباز، زیرزمینی و … این برنامه ابزارهای کمکی فراوانی دارا میباشد که با استفاده از پردازش خودکار و تعاملی طراحی مد نظر را انجام میدهد. از الگوریتمهای گروسمن برای بهینه سازی دهانه معدن استفاده میشود. تمامی داده های مورد استفاده در این برنامه در پایگاه داده ای مرکزی ثبت و ضبط میشود و در سایر پروژه ها امکان استفاده از این داده ها مهیا است.

2 نظر برای "نرم افزار MineSight" ارسال شده
 1. سیدشاکر گفت:

  سلام عرض ادب خواهش داشتم اگر آموزش نرم‌افزار mineSight را به زبان فارسی نشر کنید چرا که هیچ آموزش فارسی نرم‌افزار mineSight در اینترنت او جود ندارد . ممنون میشم

  1. سناماین آکادمی گفت:

   با سلام و احترام
   از افراد یا شرکت های فعال در زمینه آموزش نرم افزار های معدنی دعوت می شود،چنانچه آموزشی در این زمینه دارند آن را در آکادمی سناماین به اشتراک بگذارند.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!